Gloucester City
19:45 19:45
Woking
Carlton Town
19:45 19:45
Farsley AFC
Notts Co
19:45 19:45
Doncaster
Southend
19:45 19:45
Southampton U21
Leatherhead
19:45 19:45
Kingstonian
Merstham
19:45 19:45
Margate
Taunton Town
19:45 19:45
Walton Casuals
ToFi
Sarmiento
- -
Arsenal Sarandi
Independiente Reserve
13:00 13:00
Belgrano Reserve
CR Vasco da Gama
21:30 21:30
Atletico PR
FT
Ponte Preta SP
- -
Coritiba PR
Santiago Wanderers
22:00 22:00
Cobresal
ADEREL Lourdes
21:00 21:00
CD Vendaval Apopa
CD Cacahuatique
21:00 21:00
Jocoro FC
CD Juventud Independiente
21:00 21:00
Santa Tecla
Independiente FC
21:00 21:00
Alianza FC
Platense Municipal Zacatecoluca
21:15 21:15
Audaz
Ergotelis
13:00 13:00
PAOK FC
Hoi King Reserves
10:30 10:30
Warriors FC Reserves
Yuen Long Reserves
12:30 12:30
Pegasus Reserves
Illes Akademia U19
10:00 10:00
Diosgyor U19
PSMS
11:30 11:30
PS TIRA
Pakindo MP
08:30 08:30
Aceh United
Leganes
18:00 18:00
Alcorcon
Rayo Vallecano
19:30 19:30
Grasshoppers
Deportivo La Coruna
19:45 19:45
Athletic Bilbao
FT
Honduras U20
- -
Costa Rica U20
Croatia U20
16:00 16:00
Belarus U20
Croatia U21
16:00 16:00
Belarus U21
Spain U21
19:00 19:00
Denmark U21
Switzerland
18:00 18:00
Qatar
Azerbaijan U19
10:00 10:00
Israel U19
Georgia U19
13:00 13:00
Liechtenstein U19
Greece U19
12:30 12:30
Gibraltar U19
Romania U19
12:30 12:30
Bulgaria U19
FYR Macedonia U19
13:00 13:00
Croatia U19
Czech Republic U19
16:00 16:00
Luxembourg U19
Sweden U19
16:00 16:00
San Marino U19
Wales U19
17:00 17:00
Scotland U19
England U19
09:00 09:00
Moldova U19
Iceland U19
14:00 14:00
Turkey U19
France U19
10:00 10:00
Malta U19
Lithuania U19
13:15 13:15
Belgium U19
Serbia U19
14:00 14:00
Kazakhstan U19
Northern Ireland U19
19:00 19:00
Poland U19
Saipa Karaj
11:30 11:30
Machine Sazi FC
Monza
15:30 15:30
Novara
Pontedera
17:30 17:30
Robur Siena
Pro Vercelli
19:30 19:30
Alessandria
Virtus Entella
19:30 19:30
Carrarese
Viterbese Castrense
19:30 19:30
Ternana
Spartak Moskva II
11:00 11:00
Sibir Novosibirsk
Tambov FK
11:30 11:30
FK Armavir
Canc.
Anzhi Makhachkala
- -
Tyumen
Chertanovo Moskva
12:00 12:00
FC Nizhny Novgorod
FC Krasnodar II
12:00 12:00
Tyumen
Zenit St. Petersburg II
14:00 14:00
Tomsk
Mordovia Saransk
15:00 15:00
SKA-Khabarovsk
PFC Sochi
15:00 15:00
Rotor Volgograd
Shinnik Yaroslavl
15:30 15:30
Fakel

LEAGUES